HP Sprocket – miniatúrna a prenosná fototlačiareň

Vaša galéria s fotkami vo vašom mobilnom telefóne je plná skvelých momentiek a spomienok. Tak si ich nenechávajte iba pre seba. HP Sprocket je prenosná tlačiareň, ktorá umožňuje tlačiť digitálne fotky cez Bluetooth všade, kde sa nachádzate. Tlačiareň digitálnych fotiek a nálepiek pre smartfóny navrhnutá na tlač upraviteľných okamžitých výtlačkov pre vás a vašich priateľov, aby ste si vychutnali spoločné chvíle a užili si kopec zábavy.

Zdieľanie dôležitých okamihov

Bezatramentová tlačiareň fotiek s rozmerom 5 x 7,6 cm úplne postačuje na vytlačenie každej pamätnej momentky. A na lesklom papieri HP Zink jednoducho nemôžu vaše spomienky vyzerať lepšie.

Spojte sa so svojimi najlepšími priateľmi

Miniatúrna prenosná fototlačiareň HP Sprocket sa dokáže pripojiť k viacerým mobilným telefónom naraz, aby ste sa skvelo zabavili so svojimi priateľmi a ďalšími ľuďmi, na ktorých vám záleží1.

Preskúmať funkcie

Tlač na vreckovej tlačiarni

HP Sprocket si môžete zobrať so sebou všade. Túto prenosnú tlačiareň stačí vložiť do vrecka a môžete vyraziť za ďalšími dobrodružstvami.

Samolepkový fotopapier

Na tlačiarni HP Sprocket môžete tlačiť samolepkové fotky s rozmermi 2 x 3 palce (5,1 x 7,6 cm). Vytlačte svoje obľúbené spomienky a nalepte ich na svoje obľúbené veci.

Preskúmať aplikáciu HP Sprocket*

Vlastné nálepky

Chcete používať svoju tvár ako emoji? Žiadny problém. HP Sprocket dokáže zmeniť ľubovoľný obrázok na digitálnu nálepku. Vďaka tomu budú vaše fotky dokonale jedinečné3.

Režim dlaždíc

Chcete fotku veľkosti plagátu? HP Sprocket vám s tým pomôže. Režim dlaždíc umožňuje vytlačiť veľký obrázok poskladaný z fotiek s rozmerom 2 x 3 palce (5,1 x 7,6 cm)3. Je to plagát a puzzle v jednom, jednoducho úžasná zábava.

Fotoautomat

Zábava ako vo fotoautomate, len bez toho malého a stiesneného priestoru. S týmto nastavením odfotíte štyri zábery za sebou a vytlačíte ich na jeden hárok papiera3

  • App Store
  • Google Play

Vy ste sa vyjadrili, my sme počúvali! Zistite viac o odstránení funkcie Reveal. ĎALŠIE INFORMÁCIE..

Podeľte sa o zábavu

Získajte papier, ktorý potrebujete, aby ste sa mohli podeliť o svoje úžasné momentky.

Podeľte sa o zábavu

Získajte papier, ktorý potrebujete, aby ste sa mohli podeliť o svoje úžasné momentky.

1. Vyžaduje sa aplikácia HP Sprocket. Naraz sa môže pripojiť obmedzený počet používateľov.
2. Bluetooth je registrovaná značka príslušného vlastníka a spoločnosť HP Inc. ju používa na základe licencie. Ďalšie informácie nájdete na stránke hp.com/go/mobileprinting.
3. Vyžaduje sa aplikácia HP Sprocket.